LIVE-BLOG TRADE DEADLINE 2023: Wiseman w Detroit, Bones i Plumlee w LAC, Crowder w Bucks

37
fot. ESPN

Kevin Durant jest w Phoenix, Kyrie w Dallas. W tym tygodniu wydarzyło się już siedem wymian, a trade deadline dopiero kilka godzin, po tym gdy skończymy to zdanie. Na Szóstym Graczu, jak zwykle, blogujemy na żywo zamknięcie okienka, Blogujemy o nim tutaj, a blogują Wasi niezastąpieni Adam Szczepański i Maciej Kwiatkowski. To już ponad 30 lat doświadczenia z tych okienek między nimi. Co tu dużo mówić. Plus mają swoje sources. Tylko nieśmiałe. Co się dzieje?! Zapraszamy!

Jeśli jesteś dzisiaj tu po raz pierwszy, sprawdź Wake-Up i szczegóły środowych wymian, sprawdź Flesz o wymianie Suns po KD, sprawdź Dniówkę o ruchach Lakers i Nets i sprawdź podcast o wszystkim, co wydarzyło się od wczoraj do dziś rano. Zapraszamy ok. godz. 22 na kolejny.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDniówka: Lakers zrobili dobry deal oddając Westbrooka. Nets zaczynają kolejną przebudowę bez tankowania
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (1170): 12 minut Denver

37 KOMENTARZE

 1. Ja tylko zobaczyłem jak Pat Beverley tweetowal, że znowu zagra z Russellem to wiedziałem, że go wymienia xD dobry deal dla Lakers, niska cena za Bambę. Nie wierzę, że to pisze, ale…dobry trade deadline dla Lakers.

  Lubię to: 8
 2. Szkoda, ze Spurs nie udało się pozyskać James’a Wiseman’a jako zabezpieczenia, jeżeli losowanie draft’u nie wypali. Spurs, czy naprawdę był sens oddawać Josh’a Richardson’a (pozytywny i lubiany „weteran”) za prawdopodobnie dalekie drugo-rundowe Pick’i i tylko o dwa lata młodszego od Josh’a Devonte Graham’a z jego dwuletnim kontaktem na 23/24 (gwarantowane $12,100,000) oraz 24/25 (gwarantowane $2,850,000)?

  Lubię to: 11
   • To, że będzie Unrestricted Free Agent, to OK.
    – Tankujesz raczej tylko w tym roku?
    – Przebudowa będzie trwać trochę dłużej, OK.
    – Potrzeba mądrych i niesamolubnych weteranów jest to wskazane w młodej drużynie (pozostał tylko McBucket + niegrający Dieng)
    – wielkich pieniędzy Josh raczej na wolnym rynku nie dostatnie. Więc można było przysiądź do stołu (jeżeli nie miałby problemu zostać w zespole w przebudowie) i zaproponować rozsądne pieniądze i długość kontraktu dla obu stron.
    – Jak dla mnie 4 dalekie second round Pick’i, w 2024, 2026, 2028, 2029 oraz Devonte Graham (nie jestem fanem takiego typu gracza) z dwuletnim kontraktem nie jest wart oddania Josuélito, gracza szanowanego, lubianego i wnoszącego coś pozytywnego do klubu i dla fanów.
    *taka moja opinia, ale to już historia ✌🏀

    Lubię to: 2