Poznaliśmy rezerwowych do Meczu Gwiazd

13
fot. instagram.com/laurimarkkanen

Poznaliśmy ostatniej nocy rezerwowych do Meczu Gwiazd i chyba nie obyło się bez niespodzianek. Nie sprawdziliśmy jeszcze dokładnie państwa głosów w naszym konkursie, dlatego dopiero przekonamy się czy na pewno „niespodzianek”, a jeśli tak, to jak dużych.

W każdym razie oto 14-tka wybrana przez trenerów 30 klubów NBA:

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: Warriors przegrali w Minny, 7 bloków Campaign Managera
Następny artykułWake-Up: 54/19 Giannisa w comebacku przeciwko Clippers. Clutch Davis. Kontuzja Luki. Rezerwowi ASG

13 KOMENTARZE

 1. Obecnie w organizacji jest tyle talentu, tylu niezwykłych graczy, że każde takie zestawienie i/lub wybór będzie dla kogoś kontrowersyjny i subiektywnie krzywdzący. No ale dzięki temu też, budzi tyle emocji ;)

  Lubię to: 6
 2. Skoro w samym meczu nie ma już podziału na WEST i EAST to należy zrezygnować również z tego podziału przy wyborze gracz do ASG. Po prostu należy wybierać najlepszych graczy ligi niezależnie po której stronie rzeki Mississippi mieszka.

  Lubię to: 14
 3. Dwie ulubione nominacje do ASG w tej dekadzie:

  – Kyle fuckin Lowry 18/19 – 14.1PTS na 41% z gry i 32% za trzy;
  – JJJ 22/23 aka wystarczam drużynie przez pół meczu – 27.0MP / 16.5PTS (jak zeszłoroczne 15) / 6.7REB / 3.3PF

  Lubię to: 4
  • Mnie już nie zdziwi żadna nominacja do ASG biorąc pod uwagę zeszłoroczny występ w tym meczu Draymonda Greena.
   To był dla mnie zdecydowanie największy mindfuck w historii wyborów odkąd oglądam NBA…

   Lubię to: 13
  • Pomijając fakt, że w tym meczu nie ma obrony, czy idea wyboru składów do All Star nie polega na nagrodzeniu najlepszych graczy w lidze? Skoro tak, to dlaczego przy arsenale ofensywnych graczy, nie mogą zostać wybrani czołowi obrońcy?

   Lubię to: 0
 4. Brak Hardena czy Younga może dziwić. Wyraźnie chciano docenić umiejętności defensywne Adebayo czy Holidaya. I pod pewnym kątem to racja – często ich umiejętności bardziej się przydają w play-offs. Na wschodzie może też zaskakiwać brak Butlera, ale z drugiej strony ani Miami ani Nowy York (Brunson) nie zasłużyli na dwóch przedstawicieli w all-star. Na zachodzie trochę brak konsekwencji – jest Jackson, a nie ma Davisa czy Bookera. No i nie wiadomo na ile rozegrane minuty ważyły na ile nie. No a Paul George to chyba za zasługi. Co do Edwardsa – dla mnie za wcześnie na jego występ, jeszcze nie ta klasa, choć potencjał ogromny

  Lubię to: 1