Flesz: Wymiany, które Joe Biden by zrobił

8
fot. le internet

Gdy spojrzeć dziś na termometr, Matka Natura ewidentnie jest Rosjanką. Groteskowe okazały się też warunki wymiany więźniów – o tym dlaczego dojdzie do niej po amerykańskich mid-term wyborach, już pisaliśmy – bo, o ile dobrze, że na wolności znalazła się amerykańska – raczej niesłusznie, skazana w Rosji za posiadanie śladowych ilości marihuany – koszykarka, tak już „dobrze, że na wolności znalazł się rosyjski handlarz bronią, która zabijała amerykańskich żołnierzy”, trzeba wziąć w cudzysłów, jeśli chce się to postawić na równi.

Źródła Spurs-okoliczne donoszą w tym tygodniu, że nasze tankujące San Antonio za schodzący kontrakt Zu-podobnego centra Jakoba Poeltla żąda dwóch pierwszorundowych wyborów w drafcie, lekko tylko zastrzeżonych. Jest to oczywiście cena zaporowa – wstęp do negocjacji – cena, która zelżeje w ostatniej godzinie Trade Deadline. Zobaczmy więc, do jakich wymian może dojść na samym, samiutkim końcu okienka w lutym.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: Fantastyczny crunch-time w Portland, game-winner Murraya
Następny artykułDniówka: Pelicans jedynką na Zachodzie. Pierwsze spotkanie finalistów

8 KOMENTARZE

 1. Nie sądzę aby Chicago chciało wysadzić wszystko i pójść w tankowanie. Karnisovas musiałby przyznać że cała operacja pt „win now” jest katastrofa. Nie ma tutaj znaczenia, że za kilka lat wymiana po Vucevica będzie traktowana jako jeden z gorszych tradow XXI wieku. Karnisovas nie może rzucić białej flagi ze względów ambicjonalnych. Skonczy się pewnie dealowaniem najstarszym czyli DeRozanem. Ale nie sądzę żeby oddali go bez dostania młodego gracza albo pickow 1 rd.

  Zamiast w Lakers DeRozana widziałbym chętnie w Dallas. Może paczka wokół THJ i Bullocka by wystarczyła? Pewnie Bulls wymagaliby co najmniej 1 wyboru w 1 rd. Dallas bardzo potrzebuje kogoś kto potrafi rzucić po kozle i DDR pasowałby idealnie. Pytanie tylko czy będą chcieli oddać pick 1 rd za 33 letniego gracza w sytuacji, gdy ich lider ma 23.

  Lubię to: 7
  • Ciężko mi sobie wyobrazić DeRozana, który jest efektywny kiedy ma piłkę w rękach w teamie z Donciciem. No chyba, że byłby liderem drugiego unitu, dlatego najchętniej widziałbym go w Warriors. GSW potrzebują lepszych graczy na ławkę, która okropnie zawodzi w tym sezonie. DeMar mógłby również grać na boisku razem ze Stephem i Klayem jako główny ball-handler (w Spurs był świetny jako playmaker), do tego Warriors mają sporo młodych, utalentowanych graczy do oddania (Wiseman, Moody, Kuminga).

   Lubię to: 9
  • Rozumiem, że Lakers się klikają i że pewnie chcieliby DeRozana, bo chce go pół ligi, ale czemu Bulls mają go oddać za spranego Westy’ego i paczkę fajek? Mam wrażenie, że redakcja od dłuższego czasu pisze o Lakers na siłę, bo ta wymiana z punktu widzenia Chicago to jakiś koszmar.

   Lubię to: 7
 2. Zle na to patrzycie:Sleepy Joe zrobił zajebista wymianę: odzyskał kogoś kto odsiedział 9 mcy z 9,5 roku za kogoś kto odsiedzial 9 z 12 lat. Poza tym FREE BG daje głosy AA ( afro americans ) i LGTB ( jej żona to dziewczyna, zakładając ze to BG jest mężem ). Play The Game.

  Lubię to: 13