Typy przed sezonem: 6. Denver Nuggets

4
fot. YouTube/ NBA

Sezon 2021/22: 48-34
Trener: Michael Malone (2015/16)

Przybyli: Bruce Brown ($13mln/2), Kentavious Caldwell-Pope (Wizards), Ish Smith (Wizards), DeAndre Jordan (minimum), Christian Braun (draft #21), Peyton Watson (draft #30), Collin Gillespie (two-way), Jack White (two-way)

Zostali i podpisali nowe umowy: Nikola Jokić (przedłużenie $270mln/5), KCP (przedłużenie $30mln/2), Vlatko Cancar ($6.8mln/3), Davon Reed (minimum/2)

Odeszli: Tim Connelly (prezydent), Will Barton, Monte Morris, JaMychal Green, Bryn Forbes, Austin Rivers, DeMarcus Cousins

PG Jamal Murray, Bones Hyland, Ish Smith, Collin Gillespie (two-way)
SG Kentavious Caldwell-Pope, Davon Reed, Christian Braun
SF Michael Porter Jr., Bruce Brown, Peyton Watson, Jack White (two-way)
PF Aaron Gordon, Jeff Green, Vlatko Cancar
C Nikola Jokić, Deandre Jordan, Zeke Nnaji

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Hottest Player Ever?
Następny artykułWake-Up: Draymond wraca do drużyny. LaMelo opuści start sezonu. Kontuzja Bagleya. Kolejny start Sochana

4 KOMENTARZE

  1. Pierwszy i jedyny typ Macieja. Konkret. Trzask łopatą w głowę. Trybuna Ultrasów. Mistrzostwo. Nie jakieś tam, że będą w top 4, że któryś zmieni fryzurę w czasie sezonu, że komuś umrze babcia, że nie będzie śniegu w Święta. Konkret. Szacunek za to. Będziemy rozliczać. Nie bierzemy jeńców. Żadna dodatkowa opcja. Koniec z żartami.

    Lubię to: 22