Wake-Up: Pierwszy mecz preseason Sochana. Heat podpisali przedłużenie z Herro

10
fot. youtube.com/spurs

Jeremy Sochan po raz pierwszy wystąpił w koszulce San Antonio Spurs.

W swoim nieoficjalnym debiucie nie błyszczał, ale też trudno było oczekiwać czegoś innego, w końcu nie miał nawet okazji ogrywać się z kolegami podczas Summer League. To dopiero jego pierwsze kroki w rywalizacji na poziomie NBA. Już zdążył jednak zaprezentować próbkę defensywnych możliwości. Zaliczył przechwyt i aż trzy bloki, w tym efektowne zatrzymanie Josha Christophera w kontrataku. Pierwsze punkty zdobył dopiero na początku czwartej kwarty rzutem za trzy, a chwilę później miał też pierwszy wsad, dobijając niecelny rzut Joe Wieskampa. Mecz rozpoczął na ławce, w sumie spędził na parkiecie 17 minut, uzbierał 5 punktów (2/4 z gry) i 4 zbiórki.

Mecz był na żywo pokazywany na stronie Houston Rockets, niestety w League Passie nie można go obejrzeć – „preseason game not televised”, więc na razie pozostają tylko highlighty.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: 3 najlepsze teamy Wschodu na papierze
Następny artykułTypy przed sezonem: 15. New Orleans Pelicans

10 KOMENTARZE