Właściciel Nets odpowiedział na ultimatum KD. Wyraził swoje wsparcie dla GMa i trenera

10

Podczas sobotniego spotkania z właścicielem Brooklyn Nets, Kevin Durant podtrzymał swoje żądanie wymiany, ale też otworzył furtkę do ewentualnej zmiany zdania, stawiając ultimatum. Mógłby dalej grać w Brooklynie, jeśli zwolnieni zostaną generalny manager Sean Marks i trener Steve Nash.

KD nie wierzy w kierunek jaki zmierza drużyna, więc coś musi się zmienić.

Joe Tsai musi wybrać – albo on, albo oni.

Kilka godzin po raporcie The Athletic, Tsai ogłosił swoją decyzję na twitterze. Napisał o wsparciu dla managementu i sztabu trenerskiego.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułKevin Durant spotkał się z Joe Tsaiem i postawił ultimatum
Następny artykułFlesz: Spokojnie, Kevin Durant to ma

10 KOMENTARZE

 1. Nets nie mogli postąpić inaczej w sytuacji, w ktorej informacje zostały upublicznione. Ultimatum było nie do spełnienia.

  A to moim zdaniem prowadzi do jedynych 2 wnioskow

  1) Ultimatum to gra na obniżenie ceny transferowej. Bardzo kosztowna wizerunowo, ale byc może skuteczna.

  2) KD odleciał totalnie.

  Lubię to: 16
   • Zrobiłbym tak samo. A nie chce grać? To nie ma sianka. Z drugiej jednak strony, jeśli będą działać w ten sposób to zawodnicy mogą nie chcieć u nich grać.

    A z trzeciej strony – mają u siebie Ben Simmonsa, który to samo odpierdzielał w 76ers. Ależ bagno…

    Lubię to: 12
 2. Gość jest niepoważny. Nie wiem co brali z Hardenem w Londynie, ale odjechał totalnie. Te jego dramy są gorsze niż w Na Wspólnej. Zachowuje się jakby cała NBA była mu na usługach. Niech idzie do Kings. Tam po miesiącu wywali ten żałosny zarząd i pewnie właścicela zmusi do sprzedaży klubu.

  Lubię to: 19