Kevin Durant spotkał się z Joe Tsaiem i postawił ultimatum

12

Minęło już kilka dni odkąd dowiedzieliśmy się, że Kevin Durant planuje spotkać się z właścicielem Brooklyn Nets Joe Tsaiem i w końcu mamy potwierdzenie, że do takiego spotkania doszło. Shams Charania z The Athletic jako pierwszy poinformował o jego wynikach.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Najlepsze przegrane serie w playoffach 2020-2022
Następny artykułWłaściciel Nets odpowiedział na ultimatum KD. Wyraził swoje wsparcie dla GMa i trenera

12 KOMENTARZE

 1. Normalnie wyjebka po całości…

  Ze swojej perspektywy Kevin utknął w najgorszym możliwym koszmarze: biały właściciel, biały GM i na dodatek biały trener.
  Białasy decydują za ile, z kim i w jaki sposób KD ma ma grać w koszykówkę.
  To jest przecież nie do pomyślenia, tak dalej być nie może!

  Lubię to: 29
 2. Liga graczy ale bez przesady… Niech sobie założy swój klub i wybiera zarząd. Ciekawe co na to właściciel, na pewno ma swoje ego, żeby mu niezadowolony gracz kazał ludzi zmieniać, ciekawe co on na to. A by go puścił gdzieś do Sacramento i niech się tam męczą trzy lata.

  Lubię to: 9
 3. Mysle ze za chwilę pojawia się teorie spiskowe pt.:

  Jak KD moze przyspieszyć swoj transfer? Ewidentnie musi obniżyć swoją wartość transferowa, bo obecną uniemożliwia znalezienie wymiany.

  A jak obniżyć wartość transferowa? Tak jak wlasnie zrobił.

  Lubię to: 11