Bridges z zarzutami przemocy domowej i przemocy wobec dzieci

14
fot. TMZ.com

Na dziś w Los Angeles zaplanowana została pierwsza rozprawa, a wczoraj ujawniono zarzuty, które prokurator okręgowy Hrabstwa Los Angeles postawił Milesowi Bridgesowi.

(Jeszcze) skrzydłowy Charlotte Hornets został oskarżony o przemoc domową i stosowanie przemocy wobec dzieci. Chodzi o zdarzenie, do którego miało dojść w nocy z 27 na 28 czerwca.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułKonspiracyjna teoria o przyczynach żądania wymiany Kevina Duranta
Następny artykułWiggins: Żałuję, że się zaszczepiłem

14 KOMENTARZE

    • Dokładnie! Raport medyczny sam w sobie to nic nieznaczący detal. Może jest mi trochę łatwiej, bo sam to kiedyś przeżyłem. Nie chcę się tu rozpisywać więc w miarę skrócie: kilka lat temu przed moim blokiem jakiś dwóch typów zaczęło okładać małolata, a jak zainterweniowałem to rzucili się też na mnie, ale dostali bęcki. Trzy dni później zapukała do mnie policja w sprawie karnej o pobicie, bo dwóch typów zgłosiło się na komisariat z „Twoim” raportem medycznym, za który pewnie byś mnie już ukamienowała, zlinczowała i wsadziła do więzienia tylko i wyłącznie dlatego, że pomogłem jakiemuś bezbronnemu chłopakowi. Na szczęście cała sytuacja została nagrana przez monitoring miejski i to oni dostali zarzuty, nie ja. Także droga Olgo doradzam Ci przede wszystkim trochę cierpliwości, bo ona jeszcze nikomu nie zaszkodziła.

     Lubię to: 24
     • Przykro mi z powodu Twoich doświadczeń, nie do nich jednak chciałam się odnosić. Ok, raport wyrzucamy, jest nieistotny (w Twoich oczach ze względu na osobiste doświadczenia), co w takim razie z faktem, iż są na takie, a jie inne akcje (także mające miejsce w przeszłości) świadkowie? O moja cierpliwość się nie martw- poza tym nie jestem sędzina ani prokuratorem.

      Lubię to: 2
     • Ten komentarz to co miał wnieść do dyskusji oprócz Twojej masturbacji feminatywami czy ich braku? Prokuratorka już nie napisałam i co teraz?

      Lubię to: 5
 1. Tak, wiemy bo była obdukcja i dopuścił się tego w miejscu publicznym.

  Nie ma gadania że jak cię złapią z ręką z portfelem mów że to nie twoja ręka.
  Jeśli jest choć cień szansy że skrzywdziłeś dzieciaka to nie ma zmiłuj, spierdalaj do zoo
  Sorry moja opinia, nam dwójkę dzieci wnuka nie rozumiem takich damskich bokserow

  Lubię to: 7
  • Żebyśmy się zrozumieli – nikt tutaj nie toleruje damskich bokserów. Też mam dzieci i to też nie ma tutaj znaczenia. Nie oceniajmy sytuacji po zdjęciach na social mediach, bo bardzo łatwo nimi manipulować AKA Rosjanie i ich poparcie dla tak zwanej operacji wojskowej, oni w swojej tv widzą tylko jak to Rosja wyzwala Ukrainę. Korelujmy wiedzę, dowiedzmy się jak to wygląda z drugiej strony i dopiero wtedy wsadzajmy do więzień. Nigdy odwrotnie!

   Lubię to: 33
 2. istnieje szansa, że jak to bywa w przypadku bogatych ludzi, gość wyłoży kasę, dojdzie do ugody, a publicznie wszyscy zakrzykną „ha! niewinny! baba próbowała go wrobić!”

  Lubię to: 7
 3. A może po prostu Milesa Bridges jako transgender sportsmenka wałczyła z toksyczną męskością innych kobiet , kto twierdzi inaczej jest transfobem, homofobem i nazistą

  Boom , in your face homofoby

  ” She whooped the toxic masculinity out that bitch”

  Lubię to: 1