Wake-Up: Wielki comeback Clippers. Powrót AD. Hardaway złamał stopę

4
fot. NBA League Pass

Anthony Davis wrócił po 17-meczowej nieobecności, ale to nie był największy powrót minionej nocy i wcale nie mam tu na myśli swojego powrotu z mini urlopu. Najbardziej spektakularny powrót miał miejsce w Waszyngtonie, gdzie LA Clippers zanotowali drugi najwyższy comeback w najnowszej historii NBA. Odrobili 35 punktów straty i wyrwali zwycięstwo po niesamowitym finiszu, którego bohaterem był Luke Kennard.

Cool Hand Luke miał gorącą rękę w ostatnich akcjach, ale też wystarczająco spokoju, żeby wykorzystać decydujący rzut wolny.

Zszokowani kibice w Capital One Arena nie wiedzieli co się dzieje, a Chris Miller z NBC Sports pytał po meczu czy tak wygląda sięgnięcie dna? Washington Wizards oddali wygrany mecz, przegrywając po raz czwarty z rzędu.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułBoston Celtics niezwykle aktywni na rynku transferowym
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (1055): Wita chiński rok Tygrysa, Cegłów i nowy sezon Lakers (1-0)

4 KOMENTARZE

  1. Jak nie mieć teraz szacunku do Clippersow jak grind robią już od zeszłych play-offów. Pokazali charakter że nie gwiazdy typu Kawhi, PG czy Ibaka robią robotę. Kennard, Coffee, Boston, Jackson, Mann to nie jakieś losowe słowa, to ludzie potrafiący zrobić różnice. To jakby Lakers grali bez Lebrona, AD i z Westbrookiem z plecami 80latka. W sumie mogło by tak być…

    Lubię to: 4