Między Rondem a Palmą (1055): Wita chiński rok Tygrysa, Cegłów i nowy sezon Lakers (1-0)

4
fot. Oskar Pilch po przeróbce

Dziś w Palmie rozmawiamy o powrocie AD i wygranej Lakers (1-0) z Nets, o comebacku “przyszłych Finalistów” z Clippers i (od 45min.) o nowym miasteczku na mapie Polski, czyli miejscowości Cegłów (dzięki Marcin K.).

Sprawdzamy to jak kiedyś spaliśmy, czy Ayton to tak naprawdę Biyombo, medyczno-ministerialne upokorzenie Wysp Zielonego Przylądka przez Senegalczyków, historię o dobrym Ukraińcu i biodra tych kobiet.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: Wielki comeback Clippers. Powrót AD. Hardaway złamał stopę
Następny artykułDniówka: Morey poświęci MVP-sezon Embiida, marząc o Hardenie?

4 KOMENTARZE

  1. Jako mieszkaniec Siedlec i stały słuchacz Palmy czekałem na ten odcinek z zapartym tchem i chyba się nie rozczarowałem. Wzruszyłem się faktem że Maciek wspomniał o najciekawszych rozgrywkach kraju czyli siedleckiej klasie A, którą bacznie śledzę. Zaliczyłem jesienią Kałuszyn i jeden wyjazdowy mecz Jutrzenki – wiosną obowiązkowo trzeba będzie się wybrać do Cegłowa :)

    Lubię to: 2