Między Rondem a Palmą (1053): Podcast stop dzwonimy do Babci

5
fot. Oskar Pilch po przeróbce

Dziś w Palmie rozmawiamy o Franciszka beefie z Russem, o wielkich księgach statystycznych zNYKa i o Jordanie zaliczającym we współczesnej NBA spokojnie z 16 asyst na mecz.

Sprawdzamy Kluby Czytelników Między Rondem a Palmą, moją uzbecką rebelię o docenienie zbiórek i zamiast klubu, zakopujemy chyba nasz kraj sąsiedni.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: Duża wygrana Suns w Dallas, duża wpadka Warriors
Następny artykułDniówka: Dziwne decyzje kibiców głosujących na ASG. Sporo ciekawych pojedynków w weekend

5 KOMENTARZE

  1. Maciej musisz zgłębić temat odnośnie tej bezsensownej ustawy, bo ładnie Tobą „zmanipulowano” przez gwiazdę swiatowego formatu Marka Suskiego, ktory nawet tego nie wymyslił. Połącz kropki.

    Lubię to: 7
  2. Ok, zliczmy statystki Lebrona i Michaela w playoff, cyferki swoje pokażą, najważniejsze że w tym zestawieniu nie będzie kto ile wygrał tytułów. Poza tym odpowiedź na poruszoną przez Znyka kwestię Michael rules, to żart.

    Lubię to: 0