Sixers handlują Tobiasem Harrisem w paczce z Simmonse

8

Temat wymiany Bena Simmonsa w ostatnich tygodniach mocno przycichł, ale to nie oznacza, że management Daryla Moreya nie pracuje nad nim pełną parą. Problemem natomiast cały czas pozostają wysokie wymagania Sixers, którzy wciąż oczekują w zamian co najmniej gwiazdora z podobnym potencjałem.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułJohn Collins ponownie narzeka na sytuację w Hawks
Następny artykułWake-Up: Grizzlies przedłużyli serię pokonując Warriors. Game-winner Ingrama. Zamieszanie w szatni Wiz

8 KOMENTARZE

 1. Zwariowali. Nie moga wymienic all stara ktory nie umie rzucac wolnych na gigantycznym kontrakcie to teraz dodaja nie all stara rowniez na gigantycznym kontrakcie i chca za to All Stara typu Lillard i pewnie jeszcze pickow

  Lubię to: 10
 2. Sixers dostają:
  Haliburton
  Barnes
  Bagley
  Collins
  Wright

  Hawks dostają:
  Harris
  Phi 1 round pick

  Sacramento dostają:
  Simmons
  Springer
  Joe

  Finanse się zgadzają. Hawks pozbywają się problemu z szatni, Kings dostają Benka który chce grać w Kalifornii, a Sixers na więcej niż to raczej nie mogą liczyć.
  W trade po Hardena, Beala czy Lilarda wierzyć mi się nie chce. To co może dać Indiana raczej Sixers nie interesuje.

  Lubię to: 21
   • Wydaje mi się, że Fox lepiej fittuje z Simmonsem niż Haliburton. Haliburton ma lepszy przegląd pola od Foxa, bardziej nadaje się na klasyczna jedynkę, co gryzloby się ze stylem gry Simmonsa. W Sixers natomiast jest Maxey który mógłby stworzyć dobrze współpracujący duet przyszłości. Maxey i Fox są bardzo podobni, z tym ze Fox więcej klepie. Pamiętaj tez o tym, ze Sacramento to nie jest sensowna organizacja, oni tam bardzo chcieliby PO już w tym roku.

    Oczywiście można odpuścić Simmonsa w Kings, przerzucic go do Atlanty za Collinsa, Reddisha i jakieś uzupełnienie finansowe. Harrisa wysłać do Rockets za Walla.

    Lubię to: 0