Lopez poza grą, Portis coraz ważniejszy dla Bucks

2
fot. NBA League Pass

19 października Brook Lopez odebrał mistrzowski pierścień po czym pomógł Milwaukee Bucks pokonać Brooklyn Nets w meczu otwarcia sezonu, zaliczając 3 bloki i zatrzymując rywali na 1/7 przy obręczy, ale to był jak na razie jego jedyny występ. Od tamtego czasu już nie widzieliśmy go na parkiecie i jeszcze długo nie zobaczymy, bo właśnie przeszedł operację pleców.

Jeszcze dwa tygodnie temu Brook przekonywał, że robi postępy i zmierza w stronę powrotu. Jeszcze kilka dni temu, kiedy Bucks zatrudnili DeMarcusa Cousinsa na niegwarantowanym kontrakcie, Mike Budenholzer mówił, że Lopez nie zaliczył żadnego regresu w rehabilitacji. Okazało się jednak, że rehabilitacja nie wystarczyła i musiał trafić pod skalpel, co może nawet oznaczać koniec jego sezonu.

Bucks nie określili żadnego przybliżonego terminu jego powrotu, ale nie wykluczają, że uda mu się jeszcze zagrać w tym sezonie:

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: 73-punktowe (!!!) zwycięstwo Grizzlies. Suns po raz 18
Następny artykułDniówka: Drugi mecz sezonu. Pojedynek na szczycie Wschodu

2 KOMENTARZE