Brook Lopez poza grą przez czas nieokreślony

1

Brook Lopez z powodu kłopotów z plecami rozegrał w tym sezonie jedynie jedno spotkanie. Od października pozostaje poza grą i według najnowszych informacji przekazanych przez Milwaukee Bucks w oficjalnym komunikacie – szybko na parkiet nie wróci.

34-letni center poddał się dzisiaj w Los Angeles operacji pleców, która ma pomóc mu w pozbyciu się bólu i dzięki temu powrócić jeszcze na parkiet w optymalnej formie. Niestety Bucks nie poinformowali nawet o przybliżonej dacie możliwego powrotu zawodnika do aktywności treningowej. Wiadomo jedynie, że tego typu interwencje chirurgiczne mogą oznaczać nawet do kilku miesięcy przerwy.

Jeszcze w listopadzie w rozmowie z Shamsem Charanią z The Athletic Lopez przekonywał, że podkręca intensywność swoich treningów i liczy na szybki powrót, dlatego informację o operacji można odbierać jako nieco zaskakującą. W ubiegłym tygodniu Bucks zdecydowali się dać szansę DeMarcusowi Cousinsowi na niegwarantowanym kontrakcie i chyba już wtedy mieli na uwadze możliwą dłuższą przerwę Lopeza.

20

Poprzedni artykułDniówka: Blazers bez Lillarda, Grizzlies bez Moranta, Suns bez Bookera
Następny artykułKajzerek: Igor Milicić jeszcze nie wie, na czym stoi

1 KOMENTARZ