Flesz: Nadal czekając na Warriors Lakers

4
fot. League Pass

Klay Thompson był ostatnim graczem, który w poniedziałek schodził z parkietu po ostatnim treningu Warriors przed pierwszym meczem sezonu. Od czasu, gdy LeBron James dotarł wreszcie do Los Angeles i przyprowadził ze sobą Anthony’ego Davisa jest 5-1 z Warriors, ale jeszcze nie wyszli obaj na boisko przeciwko parze Curry-Thompson i dziś też jeszcze nie wyjdą. Gdybym cofnął się do swoich pierwszych myśli i wątpliwości po stworzeniu mistrzowskiego teamu Lakers, wracam cały czas do tego, jak wysocy Lakers kryli będą Splash Brothers w „dropie”, czyli gdy nie wychodzą wysoko do zasłon.

I możemy się już nigdy o tym nie przekonać.

Nigdy nie widzieliśmy w Finałach starcia LeBrona z Kobim i możemy nigdy nie zobaczyć Splash Brothers kontra Lakers LeBrona. Thompson za miesiąc powinien wrócić do treningów pięciu na pięciu. Wracał będzie jednak po zerwaniu więzadła ACL w lewym kolanie w Finałach 2019 i zerwaniu ścięgna Achillesa w prawej nodze przed sezonem 2020/21. Ostatni raz widzieliśmy go na boisku 13 czerwca 2019 roku. Kawhi Leonard grał jeszcze w Raptors. Nie znaliśmy słowa „pandemia”. Nie wymawialiśmy tak często słowa „benzyna”. 859 dni temu.

Nawet jednak jeśli uda się wreszcie zobaczyć ten matchup, to już nie będzie to samo.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMalcolm Brogdon porozumiał się z Pacers w sprawie przedłużenia kontraktu
Następny artykułPodsumowanie przedłużeń kontraktów. Ayton bez umowy

4 KOMENTARZE

 1. Nigdy papieros nie będzie taki smaczny
  A wódka taka zimna i pożywna
  Nigdy nie będzie tak ślicznych dziewcząt
  Nigdy nie będzie tak pysznych ciastek
  Reprezentacja naszego kraju nie będzie miała takich wyników
  Już nigdy, nigdy nie będzie takich wędlin, takiej coca-coli
  Takiej musztardy i takiego mleka
  Nigdy nie będzie GSW(Splash Brothers)- LAL(King).

  Lubię to: 15