Charania: Kyrie poświęcił też ofertę 186 mln przedłużenia

31

A w dzisiejszym odcinku „Życia i twórczości Kyrie’ego Irvinga” dowiemy się ile Kyrie Irving poświęci pieniędzy i jak wielkim jest bohaterem.

To – zależy jak liczysz – nawet 202 mln dolarów.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułTypy przed sezonem: (Lata Świetlne przed) 11. Golden State Warriors
Następny artykułWake-Up: Thibodeau nie odpuszcza nawet w preseason. Irving przemówił. +68 Mavs

31 KOMENTARZE

 1. 6 lipca 2009 Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) poinformowała, że pandemia nowej grypy A/H1N1 jest najszybciej rozprzestrzeniającą się kiedykolwiek pandemią i bezcelowe jest odnotowywanie każdego przypadku choroby. Zwolniono zatem władze medyczne poszczególnych krajów z obowiązkowego odnotowywania każdego przypadku, wymagając tylko informowania o najcięższych lub wyjątkowo nietypowych. WHO zaprzestała też publikowania na bieżąco zestawień przypadków zachorowań i zgonów. Dziś nie wiadomo więc dokładnie, ile ofiar pochłonęła pandemia, a szacunki mówią o prawie 800 tysiącach.

  Przyznawać się – kto nosił maseczkę w 2009? Czy jak władza nie każe, to nie trzeba dbać o bezpieczeństwo innych?
  Kto pojechał zagranicę się zaszczepić?
  Bo przypominam że Polska jako jeden z niewielu szczepionki nie kupił, za co później Kopacz była chwalona, choć początkowo krytykowana

  P

  Lubię to: 20
 2. Kyrie mówi, że ludzie przez nakaz szczepień tracą pracę…hmm…a to nie jest tak, że szczepionka jest darmowa i dostępna? Gdyby się zaszczepili to by tej pracy nie stracili, więc może Kyrie który 'jest ich głosem’ powinienem namawiać ludzi do zaszczepienia. Takie proste, a mimo wszystko tak dla niego skomplikowane.

  Lubię to: 17
 3. Tak ale to ja ponosze konsekwencje i inny człowiek nie traci życia przez to, że ja nie mam pasów zapiętych tylko ja mogę je stracić, aczkolwiek nie muszę. Zaraz powiedzą, że macie srać do wanny i wy będziecie to robić, bo skoro szczepionka nie chroni przed zachorowaniem, a wirus grasuje w toaletach i to zmutowany bo przecież wszyscy wiedzą jak to szybko wirusy mutują. Zarządzenie, od jutra sramy wszyscy do wanny, kto nie ma wanny, traci pracę no i nie sra inaczej kwarantanna… Ludzie w co wy uwierzyliście….

  Lubię to: 4
 4. Niezły zlot dzbanów tutaj. W ogóle jest jakieś miejsce, gdzie dostaje się naklejki za każdy koronasceptyczny komentarz, które można potem wymienić na jakąś maskotkę jak w Biedrze? Przecież gdzie człowiek nie spojrzy, to zlatują się jak muchy do gówna: Piechociński wrzuca tweet o IV fali – są, lokalny tygodnik podaje dzienne statystyki – są, komentarze pod streamem z Konkursu Chopinowskiego – a jakże.
  A może to ja przeoczyłem moment i już Was, tych którzy PRZEJRZELI NA OCZY jest więcej, wbrew statystykom? Zdradzę Wam sekret, tylko proszę, nie zesrajcie się – tym samym wypadliście z tej oświeceniowej awangardy i Wasze teorie o ciemnym ludzie, który wszystko kupi są jakby… no wiecie. Możecie wypierdalać.

  Lubię to: 8
 5. Gdyby od jutra wprowadzili nowy znak drogowy „ściągnij nachy przed rondem”,
  to zapewne oglądalibyśmy piękne obrazki jak ludzie wychodzą z auta i ściągają,
  oczywiście drąc mordę dlaczego nie wszyscy się stosują…

  Gdyby Simon czy jakiś inny debil, „rekomendowali” jedzenie pół kilo końskiego łajna tygodniowo,
  jako nowatorska metoda potwierdzona przez amerykańskich naukowców nabierania odporności przez covidem,
  to połowa społeczeństwa ustawiałaby się w kolejkach z wiadrami po to gówno.

  Tutaj nikt nikogo nie zwolnił z myślenia, po prostu większość to idioci i co najwyżej im się wydaje, że myślą.
  Noszenie masek? na wirusa? Przecież to KAŻDY lekarz, nawet konował wyśmieje (nawet Simon, piękny film na yt jest), a są młoty co w prowadzą samochód w tych maskach, ba, są ludzie co dzieciom je zakładają.

  Zdecydowanie maski są poniżej poziomu płaskoziemców, zresztą cała dyskusja o szczepieniach to nie dyskusja o samym wirusie, tylko o moralnym podważeniu decyzji zaczepionych przez niezaszczepionych i w tle o nieodwołalności tej decyzji – przecież pretensje zawsze ma zaszczepiony, a nie niezaszczepiony…
  Zresztą zobaczcie ile osób się szczepi 3 dawką… Populacja lemingów kurczy się :D

  i to takie poczucie wyższości, że jak walnąłem dwa zastrzyki to już jestem wyżej, jestem yteligetniejszy i generalnie taki młody, wykształcony i dużego ośrodka (i europejski, koniecznie europejski) – śmiech na sali :DDD
  a ulubione pytanie (nawet wczoraj na koszu zadawałem) – no ok, ale komu zaufaliście – komu dokładnie,
  co Was skłoniło do szczepienia – jakiś artykuł naukowy, wypowiedź jakiegoś naukowca? no co dokładnie –
  odpowiedź jest jedna – nauka – wierzymy w naukę – no ja pierdole XD

  ale oczywiście potomkom niewolników marzy się Australia, żeby takiego Naute pier$##onego raz że opodatkować 99% podatkiem, dwa wsadzić do ciupy antyszczepa, debila i płaskoziemce wiadomo, a i złodzieja, bo każdy pijak to złodziej !!!

  Żeby nie byłoby, że offtop – Kyrie pieniążki dostanie i to w zębach mu przyniosą, regulamin NBA musi być zgodny z prawem, a ostatnie wyroki w US temu przeczą, także czeka nas niezła saga w tym temacie ;)

  Lubię to: 5
  • Ziomek, za daleki odlot już. Pozbieraj te swoje wielkie kwantyfikatory i idź kaznodzieić gdzie indziej. Na pewno Twoje bajania są podparte solidnym zestawem badań naukowych, nie filmikami z Simonem na yt. No ale jak ktoś wierzy w swoją „żelazną logikę”, to i grawitacji zaprzeczy.

   Lubię to: 4
     • Po główkach takich ja Ty to skakałem z 10 lat temu jak żarłeś jeszcze gile, a i tak byli bystrzejsi :) dziś „zatrudniam” ponad 100 osób i nawet się z Tobą na ulicy nie minę, także jestem teflonowy na taki uwagi.
      (i za stary, mimo „raptem” 35 wiosen)

      Maska grzecznie na ryj i wypad po 3 dawkę, a nie uskuteczniasz jakieś wymioty werbalne.
      (ino chu – jak mawia Lotek :D)

      Odmeldował i bez odbioru.

      Lubię to: 2