Wake-Up: Pierwszy występ trójki gwiazdorów Lakers. Irving odsunięty

3
fot. NBA League Pass

Brooklyn Nets odsunęli Kyrie’ego Irvinga od drużyny. Sean Marks tłumaczy, że nie mieli wyboru.

Nets podjęli trudną, ale w tym momencie najlepszą decyzję dla dobra zespołu, bo nie chcą mieć jeszcze większego zamieszania z zawodnikiem będącym na pół etatu, który gra tylko w niektórych meczach.

Dlatego dopóki Irving nie będzie dostępny w pełnym wymiarze, pozostanie poza drużyną. Nie będzie grał i uczestniczył w treningach.

Tymczasem na parkietach NBA rozegrano tylko dwa mecze preseason. Los Angeles Lakers po raz pierwszy zagrali z trójką swoich gwiazdorów, ale nadal pozostają bez zwycięstwa.

Toronto @ Washington 113:108 M.Flynn 22 – K.Kuzma 24
Golden State @ LA Lakers 111:99 J.Poole 18 – A.Davis 20

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułTerance Mann podpisuje przedłużenie z Clippers
Następny artykułTypy przed sezonem: (Planowali być wyżej) 12. Boston Celtics

3 KOMENTARZE

  1. Jak sie chce być „głosem” to trzeba gadać a nie cringerke odstawiać w stosunku do mediów, fanów i nawet tych voicless. Ja tam myślę że Kyrie potrzebuje wsparcia psychologów nie mniejszego niż Towns, bo ten mesjanizm narobił mu niezłego bajzlu w życiu i chyba tak patrząc rzetelnie, to sobie dosyć słabo z tym radzi od ponad 2 lat.

    Lubię to: 17