Nets nie pozwolą Kyriemu Irvingowi na występy do czasu zaszczepienia

20

Mamy dzisiaj zmianę narracji dotyczącą tego, jaka przyszłość w najbliższych miesiącach może czekać Kyriego Irvinga w barwach Brooklyn Nets. Zaledwie kilkadziesiąt godzin temu pojawiła się informacja o tym, że rozgrywający będzie zawodnikiem drużyny na pół etatu, a trener Steve Nash będzie mógł z niego skorzystać tylko w meczach wyjazdowych.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułTypy przed sezonem: (Jak długo jeszcze?) 13. Portland Trail Blazers
Następny artykułTerance Mann podpisuje przedłużenie z Clippers

20 KOMENTARZE

 1. tak po ludzku przykre takie zmuszanie :( czas sie wyniesc do stanu gdzie widza to troszke inaczej…
  (dla zainteresowanych zrodlami, google:
  „Texas Governor bans mandatory vaccination in state”
  „Florida Governor threatens to fine government agencies „millions” for requiring employee vaccinations”
  „Arizona becomes first state to sue over Biden vaccine mandate”
  etc. )

  Lubię to: 15
 2. Świat się kończy. Trzeba mieć naprawdę coś wyjątkowego w sobie, aby doszukiwać się czegokolwiek racjonalnego i etycznego w tym co robi Płaskoziemiec. Jest barwny, nie można się przy nim nudzić, ale żałować?

  Lubię to: 13
    • Rozmawiamy o tym, że liga i klub mają „pretensje” za to że Kyrie nie zaszczepił się nieobowiązkową szczepionką i mimo że go nigdy nie lubiłem i uważam że ma zryty beret, to ma do tego prawo – po prostu, ma prawo do wyboru nawet jak jego wybory są „głupie” (choć akurat ten popieram).

     Pis i po zostały rzucone mimo chodem, jako pierwsza moja myśl wygenerowana w 0,023 sek apropo idiotów ;) jakbym pomyślał o skrajnych idiotach to zapewne do głowy wpadłaby mi lewica, choć pis to lewica whatever.

     Reasumując, Kyrie ew. proces wygra, dlatego też go nie będzie i klub będzie musiał wymyślić sposób na wypłatę tego siana. Zresztą czytałem, że dziś Sąd Federalny uznał zmuszanie pracowników (w NY) służby zdrowie etc. do szczepień za bezprawne – co jest oczywiste i inaczej być nie może :D
     Pozwy cywilne in progress zapewne :D

     Także kwestia „zmuszania” do szczepień wróci niewątpliwie, nawet jeśli – w co wątpie Kyrie ma w dupie 380 tys $ za mecz, to znajdą się prawnicy co nie będą mieli i jak zwykle okaże się, że dwa najbardziej lewicowe stany w USA bohatersko rozwiązywały problemy nie znane w innych stanach ;)

     Lubię to: 6