Niezaszczepieni gracze nie dostaną pieniędzy za opuszczone mecze

10

NBA potwierdziła wcześniejsze doniesienia – zawodnicy, którzy nie są zaszczepieni i z tego powodu lokalne restrykcje uniemożliwią im grę, nie otrzymają wypłaty za opuszczone mecze.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułLowe: Typuję, że Simmons wróci do Sixers
Następny artykułSprawdzenie powtórek autów tylko po trenerskim challenge’u

10 KOMENTARZE

 1. Mądre posunięcie władz. Tak jak już pisałam wcześniej- gracze mający kontakt z setkami ludzi w bardzo różnych częściach kraju i świata, zarabiający sowite kwoty, dodatkowo wychowani w środowisku, które delikatnie mówiąc przez palce patrzy na nadużywanie różnych wspomagaczy wzrostu mięśni itp najrozmaitszych źródeł nagle zmieniają optykę o 180 stopni i odmawiają igły. W moich oczach to zalatuje hipokryzja.

  Lubię to: 49
   • @Mac
    Szanowny kolego,

    Jesli masz dowody (badania wraz z peer review) na to, ze zaszczepieni moga zarazac w wiekszym stopniu niz niezaszczepieni to prosze je przedstawic. Poki tego nie udowodnisz to przestan szerzyc KLAMSTWA.

    Z gory dziekuje i pozdrawiam :)

    Lubię to: 25
    • zarazaja/roznosza tak samo jedni i drudzy, w tym sie chyba wszyscy zgadzamy?
     a dalej to juz matematyka, statystyka itd, po prostu jest ich wiecej i poza tym nie musza sie testowac regularnie wiec nie sa „wylapywani do izolacji”:
     wiec wezmy nasza ukochana lige za przyklad:
     90% ponoc juz „uratowanych”.
     czyli powiedzmy 500 zawodnikow biega sobie bezkarnie, przytula sie w paint, szatniach, autobusach itd i roznosza (ci co zlapia to swinstwo),
     a pozostalych 50 musi sie codziennie testowac, wiec jak tylko ktos zlapie – izolacja.
     mam nadzieje ze teraz jasniej wyjasnilem:)

     Lubię to: 3
     • @Mac
      Nie, nie zgadzamy sie. To raz.

      Dwa: caly czas czekam na BADANIA Z PEER REVIEW Twoich „pomyslow”.
      Poki ich nie przedstawisz, dalsza dyskusja w temacie nie ma sensu.

      Lubię to: 0
 2. Ludzie więcej wyrozumiałości względem siebie, dlaczego nie potraficie nawet tutaj uszanować zdania drugiej osoby, tylko jeden na drugiego wjeżdża? To wróży w skali makro niestety źle, ludzi trzeba zmieniać oddolnie. Każdy niech ma zdanie w tym temacie ale nie zmusza innych do popracia swoich tez.

  Lubię to: 13