Dniówka: Nie tylko Klay Thompson szykuje się do powrotu po długiej przerwie

0
fot. instagram.com/spencerdinwiddie

Przez dwa lata mocno już stęskniliśmy się za Klay’em Thompsonem. Jeszcze niedawno przez pięć kolejnych sezonów oglądaliśmy go w akcji aż do czerwca, niestety szósty mecz finałów 2019 pozostaje ostatnim, w którym wystąpił. Opuścił wtedy parkiet z zerwanym ACL w lewym kolanie, a potem przygotowując się do powrotu doznał kolejnej kontuzji. Jego powrót miał być jedną z największych historii poprzedniego sezonu, ale miesiąc przed otwarciem rozgrywek zerwał prawego Achillesa. Miejmy nadzieję, że teraz już nic złego mu się nie przytrafi, wreszcie się wyleczy i zobaczymy go ponownie na boisku. Wiadomo jednak, że jeszcze trochę poczekamy, bo nie będzie gotowy na start rozgrywek. Według ostatnich doniesień ma opuścić pierwsze dwa miesiące, celując w powrót dopiero na Święta.

Czekamy na Klaya, ale nie tylko on będzie teraz wracał po długiej przerwie i straconym poprzednim sezonie. W Waszyngtonie i Orlando mają nawet po dwóch takich zawodników.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułBolmaro zaraz podpisze kontrakt z Minnesotą
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (1016): Brad Stevens jest nieudacznikiem