Dniówka: Nuggets mogą zatrzymać swój trzon na długie lata

2
fot. NBA League Pass

Denver Nuggets przez ostatnie lata umocnili się w gronie najlepszych drużyn NBA, do tego mają obecnego MVP, ale przez większość najbliższego sezonu nie będą mieli leczącego kontuzję kolana Jamala Murraya, dlatego nie są wymieniani wśród najpoważniejszych kandydatów do mistrzostwa. I w ogóle niewiele mówi się o nich w czasie tego offseason. Ale to też nie powinno dziwić, ponieważ nie byli za bardzo aktywni na rynku.

Są jedyną drużyną w lidze, która nie zrobiła żadnej, nawet najmniejszej wymiany przez całe wakacje. Choć zamienili się skrzydłowymi z Brooklyn Nets, ponieważ zatrudnili Jeffa Greena, rezygnując ze starzejącego się Paula Millsapa, który ostatecznie przeniósł się właśnie na Brooklyn. Green to równocześnie najlepszy nowy zawodnik Nuggets, co dobitnie potwierdza, że niewiele się tu wydarzyło i zmieniło.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułKajzerek: Artysta na dorobku
Następny artykułWarriors sprawdzą co zostało z Isaiah Thomasa

2 KOMENTARZE