Sixers marzą o ściągnięciu Damiana Lillarda

2

Philadelphia 76ers chcą wytransferować Bena Simmonsa, ale nie tylko nad tym starają się pracować i według Dereka Bodnera z The Athletic w głowie Daryla Moreya rodzi się plan jak wzmocnić skład wokół Joela Embiida.

Bodner przekonuje, że management ekipy z Filadelfii jest zapatrzony w Damiana Lillarda i w tegorocznym offseason wyciągnięcie go z Portland byłoby dla nich spełnieniem marzeń. Morey niejednokrotnie podczas swojej kariery w Houston dał się poznać jako osoba, która chce być w grze o każdą gwiazdę pojawiającą się na rynku. Tak było również tuż po objęciu posady w Sixers, kiedy mówiło się o możliwej wymianie Jamesa Hardena, jednak wtedy Morey nie chciał pozbywać się Bena Simmonsa – teraz wielu komentatorów wytyka mu ten ruch i traktuje go jako błąd.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMavs w następnych dniach zaproponują Doncićowi przedłużenie kontraktu
Następny artykułPelicans zainteresowani pozyskaniem Lauriego Markkanena

2 KOMENTARZE

  1. Portland powinno się zgodzić na wzięcie Simmonsa za Lillarda tylko pod warunkiem, że dostaną też Embiida, a Simmonsa opchną gdzieś dalej (Sacramento monitoruje sytuację)

    Lubię to: 16
  2. To nie Morey nie chciał puścić Bena tylko Fertitta zablokował uzgodniony trejd bo jest pamiętliwym (czytaj mściwym) miliarderem.
    Żeby nie robić kwasu w szatni Morey skłamał że Ben nie był w tym trejdzie.

    Lubię to: 0