Wake-Up: 17/19 z linii, 50 punktów i MVP Finałów dla Antetokounmpo

39
fot. NBA League Pass

Były momenty w drugiej połowie meczu nr 6 Finałów 2021, gdy Deandre Ayton zamiast skończyć layup, tylko chciał wyrzucić piłkę szybko z rąk.

Zaraz po drugiej stronie boiska trzech ludzi łapało Giannisa Antetokounmpo w pół i zrezygnowani odchodzili od siebie, przewracając oczami, bo nagle The Freak trafiał też swoje rzuty wolne.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.

KOMENTARZE

 1. Jebany league pass… całe rano bałem się wejść nawet na frondę, żeby sobie nie zepsuć oglądania. Wchodzę wreszcie około 9 na lp, ustawione oczywiście hide scores, chcę odpalić mecz, a tu na dole jebna, czerwona belka „zobacz jak nowi mistrzowie wchodzą na podium”. No kurwa. Ale i tak obejrzane w całości, warto było.
  PAINT GOD opętany przez ducha Jose Calderoba pokonał Point goda. Coś pięknego, kiedy twój ulubiony od samiuśkiego draftu gracz wygrywa mistrzostwo w takim stylu. Super finały, najwięcej frajdy od czasu mistrzostwa Dirka.

  Lubię to: 59
 2. Musaka i uzo dla wszystkich. Bobby zrobiłeś to!
  Nigdy nie widziałem, aby komuś tak zależało jak Giannisowi w tym meczu. Jakby trzeba było, to by blokował rzuty zębami. Zasłużone!

  Lubię to: 13
 3. Trochę szkoda Krzysia Pawła ale od momentu jak Giannisowi się przełączyła zwrotnica i zrozumiał, że ma warunki aby atletyzmem zjeść wszystkich na planecie (a mam wrażenie, że tak do końca sobie to uświadomił dopiero w tych finałach) to już było po zawodach. Gratulacje, raczej nie ostatni raz :)

  Lubię to: 7
 4. Nie kibicowałem Giannusowi. Ale trzeba mu oddać, ze zagrał zajebiscie, a nie siłowo. Dlatego mu wcześniej nie kibicowalem. Szkoda mi tylko SUNS. Taki mikst młodości i doświadczenia już się nie powtórzy. No ale cóż, młodość nie wygrywa tytułów…

  Lubię to: 1
 5. To samo dotyczy trenera PKX. Czy ktoś mi wytłumaczy, dlaczego po tym, jak PAYNE przywrócił ich do życie w Q2 potem w sumie nim nie grał tylko trzymał BOOKA? Mógł go zdjąć na przełomie 3/4 tak na 7/8 minut, żeby odpoczął. A tego nie zrobil…

  Lubię to: 3
 6. Jaszcze jedno: żaden TEAM z dominującym rozgrywającym nie zdobył mistrzostwa od 1990 – Pistons/IsiahThomas. Czy to znaczy, ze CP3 musi być rezerwowym?

  Lubię to: 0