Cade Cunningham spotkał się tylko Detroit Pistons

0

Cade Cunningham to od wielu miesięcy główny kandydat do wyboru z numerem pierwszym w tegorocznym Drafcie. Kilka godzin temu dzięki doniesieniom Jamesa Edwardsa III z The Athletic dowiedzieliśmy się, że  utalentowany rozgrywający znajduje się obecnie w Detroit, gdzie spotkał się z tamtejszymi Pistons.

Już w momencie wygrania loterii Draftu przez ekipę ze stanu Michigan w ligowych kuluarach panowało przekonanie, że Cunningham spotka się tylko z Pistons, ponieważ nie ma możliwości, aby ci przepuścili tego typu okazję i nadal w tym momencie wydaje się to być najbardziej prawdopodobny scenariusz.

Edwards nie dementuje tych informacji, ale podkreśla, że nic nie jest jeszcze w tej materii całkowicie przesądzone, a 19-latek może wylądować ostatecznie w innej drużynie. Management Pistons według ligowych doniesień jest podobno otwarty na wysłuchanie ofert za swój pierwszy pick, a chętnych –  na czele z Houston Rockets – nie brakuje.

W sezonie 20/21 w barwach Cowobys Cunningham notował średnie 20.1 punktu, 6.2 zbiórki i 3.2 asysty, a w Detroit są zdania, że będzie idealnym uzupełnieniem skłądu złożonego z Jerami Granta, Saddiqa Beya, Isaiah Stewarta i Killiana Hayesa

48
Poprzedni artykułPodcast Sitarz Kwiatkowski: Przed meczem nr 6 Finałów
Następny artykułKyle Lowry na radarze New Orleans Pelicans