Reprezentacja USA pokonała Hiszpanię przed wylotem do Tokio

3

Amerykanie wygrali swój ostatni sprawdzian przed Igrzyskami Olimpijskimi, pokonując Hiszpanię 83:76.

Najlepszym zawodnikiem był Damian Lillard, który zanotował 19 punktów i 6 asyst, ale najwięcej uwagi skupił na sobie dopiero co nominowany do składu Keldon Johnson. Wcześniej był w drużynie tylko jako zastępstwo na czas sparingów, natomiast teraz bardzo dobrze zaprezentował się już jako pełnoprawny członek olimpijskiej drużyny i zdobył 15 punktów.

 

Robił też highlighty w obronie

 

Dla Hiszpanii 23 punkty rzucił Ricky Rubio.

Reprezentacja USA wylatuje teraz do Tokio, gdzie w niedzielę od spotkania z Francją rozpocznie walkę o kolejne złoto.

53
Poprzedni artykułLakers będą szukali wymiany dla Kuzmy i Schrödera
Następny artykułFlesz: Sure Thing, też z Dallas

3 KOMENTARZE

  • Świetny mecz Keldona, uciszył chyba krytyków, którym nie podobał się jego wybór do kadry. Na samych igrzyskach natomiast po powrocie trójki finalistów NBA raczej za wiele nie pogra.

   Lubię to: 3
   • Mało kto ogląda w ostatnich latach Spurs, wiec nie ma czego się dziwić krytyki wobec tego wyboru. K3L❤ON, to najlepsze, co spotkało SPURS w ostatnich latach i trzeba tu podziękować zespołom z miejsc 20-28 (Draft 2019), a przede wszystkim CLEVELAND za to, ze wycofali się z wyboru K3L❤ON’a.
    https://twitter.com/ShamsCharania/status/1141894005690642432
    Po raz kolejny wrzucę pare 💣💣💣 do ogródka Buford’a za to, ze z lepszym numerem (19) draft 2019 wybrał białego chłopaka z Europy, którego nawet nikt nie miał w Mock draft’ach w top 30. Mam taka cicha nadzieje 🤞🤞🤞, ze w tym drafcie wybiorą Kai Jones’a. Czas w końcu dobrze wykorzystać Tim’iego do treningu z młodym utalentowanym atletycznym i wysokim graczem.
    https://www.youtube.com/watch?v=2uqVi8R7sSU

    Lubię to: 5