Lakers będą szukali wymiany dla Kuzmy i Schrödera

4

Los Angeles Lakers chcą za wszelką cenę wzmocnić skład w tegorocznym offseason i już od dłuższego czasu mówi się o tym, że management drużyny będzie handlował kilkoma ze swoich dotychczasowych zawodników. Według Jake’a Fischera z Bleacher Report głównymi kandydatami do wyprowadzki będą oczywiście: Kyle Kuzma i Dennis Schröder .

Z informacji przekazanych przez ligowe źródła wynika, że z tej dwójki Schröder ma dużo wyższe notowania na rynku. Już w tym momencie zainteresowani są nim Bulls i Knicks. Obie drużyny będą mogły pozyskać zawodnika w ramach wymiany sign-and-trade, choć należy jednocześnie podkreślić, że nowojorczycy nie będą musieli oglądać się na Lakers ponieważ dysponują wystarczającą ilością gotówki. To drużynie z Los Angeles powinno zależeć na tym, aby namówić kogoś do wymiany i tym samym nie stracić Dennisa za darmo.

Kuzma w przeciwieństwie do Schrödera, któremu kończy się umowa, jest jeszcze na ważnym kontrakcie do końca sezonu 23/24. W ramach podpisanego w grudniu ubiegłego roku przedłużenia zarabia rocznie 13 milionów dolarów.

65

KOMENTARZE