Dniówka: Kluczowy Game 5 Finałów w Phoenix

4

Devin Booker przyszedł do gry i odpowiedział w imponującym stylu na swój wcześniejszy bardzo kiepski występ. To był jego najgorszy mecz playoffów, ale szybko o nim zapomniał, po raz kolejny pokazując, że świetnie czuje się w playoffowej koszykówce i nie ma problemu z presją kluczowych meczów. Game 4 był jednym z jego najlepszych występów. Już do przerwy zdobył dwa razy więcej punktów niż poprzednio, a potem złapał prawdziwy ogień w trzeciej kwarcie, kiedy dołożył 18, trafiając wszystkie 7 rzutów.

W tamtym momencie to był mecz Bookera. Wydawało się, że idzie na 50 punktów i poprowadzi Phoenix Suns do zwycięstwa. Rywale nie byli w stanie go zatrzymać i przesunięcie na niego Jrue Holiday też nie pomogło. Zatrzymały go jednak faule i pięć minut czwartej kwarty przesiedział na ławce. To jeszcze nie wystarczyło Milwaukee Bucks, żeby dogonić gości, ale Suns stracili momentum, żeby kontynuować swój run i bardziej uciec. Zamiast tego ich przewaga zmalała, Booker stracił swój ogień, a ofensywa swój rytm.

Poprzedni artykułWes Unseld Jr zostanie nowym trenerem Washington Wizards
Następny artykułFlesz: Coś zmieniło się w Lillardzie, Top-10 hejtowanym sportowcu