Damian Lillard nie rozważa poważnie żądania wymiany

1

Kolejne spekulacje na temat przyszłości Damiana Lillarda pojawiają się właściwie od momentu, w którym Portland Trail Blazers pożegnali się z tegorocznymi playoffami i jednocześnie z dotychczasowym trenerem Terrym Stottsem. Oliwy do ognia dolał w weekend raport Chrisa Haynesa z Yahoo! Sports, gdzie można było przeczytać, że 30-letni lider drużyny z Oregonu chce rozważyć żądanie wymiany z powodu nie przebiegających sprawnie poszukiwań trenera oraz z powodu jego obaw o to, czy Blazers są w stanie w najbliższym czasie zbudować zespół poważnie walczący o tytuł.

Dzisiaj jednak po drugiej stronie barykady pojawiają się doniesienia Briana Windhorsta z ESPN, którymi podzielił się w podcaście The Hoop Collective, a z których wynika, że Lillard nie zamierza poważnie brać pod uwagę wyprowadzki z Portland i nie rozważa żądania wymiany – przynajmniej na ten moment:

Sezon 2021/2022 to dla Lillarda pierwszy rok przedłużenia, które podpisał z Blazers jeszcze w 2019 roku. W ramach tego kontraktu zarobi w najbliższych czterech latach 176.3 miliona dolarów.

45
Poprzedni artykułDniówka: Kontuzja Younga może skończyć playoffy Hawks. Wielkie momenty Middletona. Burza w Portland po zatrudnieniu Billupsa
Następny artykułKevon Looney wykorzystuje opcję i zostaje w Warriors na kolejny sezon

1 KOMENTARZ