Dniówka: Patrick Beverley stał się x-faktorem. Efektowna odpowiedź Bucks

3
fot. fot. NBA League Pass

LA Clippers znowu to zrobili. Po raz trzeci odpowiedzieli i podnieśli się po dwóch porażkach na otwarcie serii. Po raz trzeci wygrali kluczowy Game 3, który od początku tych playoffów jest dla nich walką o przetrwanie.

Ponownie przetrwali, a tym razem zrobili to bez Kawhia Leonarda, który nawet nie siedział z kolegami na ławce, tylko oglądał mecz z loży razem z rodziną, co raczej sugeruje, że z jego kolanem nie jest dobrze. Oczywiście stan jego zdrowia jak zwykle trzymany jest w tajemnicy, ale niestety nie wygląda na to, żeby miał jeszcze zagrać w tych playoffach. Na szczęście Clippers cały czas trzymają się w grze. Nie mają swojego najlepszego zawodnika, ale mają świetny team.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSitarz: Clippers odpędzają koszmary
Następny artykułSitarz: Nie wpaść w pułapkę „dropu”

3 KOMENTARZE

  1. Fajnie oglądać tak grającego R.Jacksona.Po nieudanej przygodzie w Detroit i slabej grze/braku zaufania u Doca Riversa w L.A wydawał się być na prostej drodze do wylotu z Nba…A tu taka niespodzianka i super metamorfoza.W takiej formie zamiast o Chinach czy emeryturze może spokojnie myśleć o kontrakcie nawet 12-16 mln za sezon.

    Lubię to: 9
  2. Według teorii spiskowej Phoenix Suns wygra w finale NBA z Milwauckee Bucks, chodzi o okładkę The Economist z 1988 roku, i feniksa odradzającego się z popiołów oraz upadek banknotów/dolara, w wiadomościach już omawiano kilka razy że banknoty mogą „Roznosić wirusa”, chodzi o 33 lata od tamtego momentu bo to święta liczba dla masonerii, oraz nowy porządek świata (Adopcja kryptowalut, nowoczesne systemy płatności np za pomocą rozpoznawania twarzy, itp)

    Lubię to: 14