Dniówka: Decydujące starcie Wizards/Pacers. Hornets przed offseason 2021

1
fot. AP Photo

Zachodnia część Play-In na szczęście zapewniła już dużo większe emocje i walkę do końca w obu meczach. Los Angeles Lakers ostatecznie uciekli ze zwycięstwem, tak więc drużyny kończące fazę zasadniczą na siódmym miejscu w obu konferencjach, utrzymały swoje pozycje i są już w playoffach.

Nie doczekaliśmy się na razie żadnej niespodzianki, bo też najsłabsze zespoły wypadły z turnieju. Ale przed nami jeszcze dwa decydujące starcia o ostatnie miejsca w playoffach. Dzisiaj wracamy na Wschód i powinniśmy przygotować się na zupełnie inną koszykówkę niż to, co oglądaliśmy minionej nocy, kiedy dużo było dobrej obrony, jeszcze więcej spudłowanych rzutów, a niewiele punktów. W sumie cztery zespoły złożyły się na 399. Dla porównania, 561 punktów rzucili razem Washington Wizards i Indiana Pacers w dwóch bezpośrednich pojedynkach na początku tego miesiąca.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (983): W samym sercu Play-In
Następny artykułZapowiedź I rundy Zachodu (3) Denver Nuggets vs. (6) Portland Trail Blazers

1 KOMENTARZ

  1. Oglądałem ostatni w RS mecz Wizards Hornets i prawie wszystkie pudła Beala były za krótkie. Widać wyraźnie, że nie ma tej płynności z nóg do rąk przy rzucie.
    A co do Lopeza to myślałem że to jakiś fluke. Robił te pivoty i potem rzucał taką niziutką parabolą, a tu proszę.

    Lubię to: 2