Konflikt na linii Beal-Bazemore

5

Bradley Beal postanowił przypuścić ofensywę na Kenta Bazemore’a po tym jak ten zaczepił gwiazdora Washington Wizards, chwaląc przy okazji swojego kolegę z Golden State Warriors, Stephena Curry’ego. Beal i Curry przez cały sezon ścigają się o tytuł najlepszego strzelca sezonu.

W trakcie poniedziałkowej rozgrzewki Bazemore pochwalił Curry’ego za to, że ten w dalszym ciągu zachowuje pokorę, niezależnie od tego, ile pochwał spływa w jego kierunku.

49 punktów w 29 minut, coś niezwykłego. Później mamy informacje, że ktoś tam uszkodził ścięgno podkolanowe, ale próbuje nadążyć. Musicie zrobić sobie na ten temat rozpoznanie.

Curry osiąga średnio 31.9 punktu na mecz, Beal jest drugi ze średnią 31.4. W noc, kiedy Curry rzucił 49 punktów Oklahoma City Thunder, Beal zaaplikował kilka godzin wcześniej 50 “oczek” Indianie Pacers. Jednak Beal doznał w tym meczu urazu i nie był w stanie grać w końcówce czwartej kwarty i dogrywce.

Beal wziął sobie na poważnie słowa Bazemore’a i odpowiedział mu w serii tweetów, w pewnym momencie do “zabawy” dołączyła również żona zawodnika Wizards.

Jednak sam Bazemore twierdzi, że sytuacja została wyolbrzymiona przez Beala.

Czyli już nie można żartować. Nie mówię rzeczy po to, aby wzbudzić zainteresowanie. Jestem jednak lojalny w stosunku do Stephena i każdy, kto będzie próbował go dogonić musi się liczyć z tym, że będzie to trudne zadanie. Nie zamierzam też niczego wyjaśniać. Mówiłem to wszystko w żartach, w moim komentarzu nie było żadnej złośliwości. Było południe, właśnie wypiłem kawę i spotkałem się z wami, a tu nagle coś takiego. Nie sądzę, abym ja kiedykolwiek zareagował w taki sposób. To świetny zawodnik i widzę jak przez te lata się rozwinął. Życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia. Mam nadzieję, że to pomoże. Wrócę do domu, pogadam z żoną, włączę serial i pójdę spać. na drugi dzień mam robotę do wykonania.

Bazemore przyznał, że nie sprawdzał telefonu przez cały dzień, a gdy to zrobił, to jego urządzenie wręcz płonęło.

34

KOMENTARZE

  1. 1.Nie wiem na czym polega żart w wypowiedzi Kenta, może powinienem to przeczytać w oryginale.
    2.Gdybym pisał tak jak gracze NBA na Twitterze, to nie zdałbym matury.

    Lubię to: 26