Ant-Man zdradza plany na off-season – pojedzie do Hiszpanii i wróci jak Houdini

1

Anthony Edwards po słabym początku sezonu teraz gra zdecydowanie lepiej i jest głównym kandydatem do wygrania nagrody dla Debiutanta Sezonu. Jest jednak również mistrzem konferencji prasowych i w ostatnich kilku dniach znów dał o sobie znać.

Anthony wie, że jeszcze sporo pracy przed nim, szczególnie jeśli chodzi o poprawę rzutu tak, aby był bardziej stabilny. Na czym więc skupi się Ant najbardziej w trakcie off-season?

Nikomu nie powiem. Chcę wrócić jak Houdini.

Kolejny cel, jak stawia przed sobą Ant – nauka hiszpańskiego. Chce mówić na tyle dobrze, że będzie w stanie rozumieć swoich kolegów z drużyny.

Bardzo chciałbym odwiedzić kraj, z którego pochodzą Juancho i Ricky i nauczyć się płynnie mówić po hiszpańsku. Jeśli będę miał okazję, to na pewno z nimi pojadę. Jestem pewny, że to właśnie tam spędzają cały off-season. Chcę poznać tam wielu ludzi, usiąść i rozmawiać z nimi. Kocham moich fanów z tego kraju, bo nic nie jest tak fajne, jak posiadanie fanów w kraju, o którym niewiele wiesz.

Juancho i Ricky niczego cię nie nauczyli?

Troszeczkę, pojedyncze zwroty, ale chcę więcej. Chcę rozumieć o czym gadają i prowadzić z nimi normalną rozmowę w ich języku. Będę musiał zatem pojechać tam na nieco dłuższy czas.

W ostatnim spotkaniu przeciwko Miami Heat z boiska wyleciał D’Angelo Russell, a sami zawodnicy Timberwolves dostali kilka przewinień technicznych. Jak zatem skomentował całą tę sytuację Edwards? Kto dał się ponieść emocjom?

Zebry – odpowiedział Ant.

41
Poprzedni artykułRecenzja autobiografii Dennisa Rodmana „Powinienem być już martwy”
Następny artykułDavid Griffin ukarany grzywną za krytykowanie pracy sędziów

1 KOMENTARZ