Wake-Up: Jokić przeszedł się po Knicks, Południe nadciąga

5
fot. NBA League Pass

Defensywny rating Nerlensa Noela najłagodniej mówiąc nie poprawił się po wczorajszej wizycie w Denver. Dziś startujący center New York Knicks próbował będzie zniszczyć wszystkie dostępne zapisy tego nierównego pojedynku. Wydaje się, że – jak z Rudy’m Gobertem – żeby zatrzymać Nikolę Jokica, to Ty musisz paradoksalnie umieć kozłować między nogami i podawać za plecami. Dopiero jeśli staniesz się tym z kim grasz, możesz to zatrzymać.

Taj Gibson też nie potrafił pomóc i Jokić rzucił aż 24 punkty w samej pierwszej kwarcie środowego meczu. W samej pierwszej kwarcie Serbskie Tornado dało aż cztery raz z góry w tym absolutnym blowoucie Nuggets na najgorętszej do wczoraj drużynie w Konferencji Wschodniej. Prawdopodobnie przyszły MVP kozłował, rzucał, mijał, kończył jedną, to drugą ręką i dawał z góry nawet w kolejnych po sobie akcjach, gdy oswobodzony z konieczności noszenia garniturów Tom Thibodeau zapadał się pod swój szary, roboczy sweter.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułKajzerek: Plusy, minusy turnieju play-in
Następny artykułDniówka: Trudny finisz sezonu Lakers, problemy ze zdrowiem i walka o uniknięcie Play-In

5 KOMENTARZE