LeBron James kilka tygodni od powrotu

1

Najnowsze informacje na temat stanu zdrowia LeBrona Jamesa są z jednej strony pozytywne, ponieważ zawodnik wrócił do lekkich treningów, z drugiej jednak lider Los Angeles Lakers cały czas jest jeszcze kilka tygodni od powrotu na parkiet – to informacje przekazane przez trenera Franka Vogela:

Stara się posuwać z każdym dniem do przodu jeśli chodzi o rehabilitację, ale nie możemy teraz wskazać, kiedy dokładnie ponownie będzie dostępny.

LeBron pozostaje poza grą już od miesiąca, kiedy to 20 marca kontuzjował kostkę. Lakers nie mają zamiaru naciskać na szybszy powrót 36-latka, nawet pomimo tego, że pod nieobecność jego i Anthony’ego Davisa drużyna spadła już na piąte miejsce w tabeli Zachodu, a po piętach depczą im Portland Trail Blazers. Od momentu kontuzji Jamesa Jeziorowcy zanotowali 7 zwycięstw w 15 meczach.

Priorytetem dla ekipy Franka Vogela jest zdrowy LeBron i zdrowy Anthony Davis w playoffach. O powrocie tego ostatniego mówiło się już w kontekście bieżącego tygodnia, ale w tym momencie nie ma jeszcze jasnej deklaracji klubowych lekarzy w tej sprawie i możliwe, że dostanie jeszcze kilka dodatkowych dni odpoczynku.

63
Poprzedni artykułDniówka: Magic przed offseason 2021. LaMelo szykuje się do powrotu
Następny artykułAustin Rivers na dziesięciodniówce w Denver Nuggets

1 KOMENTARZ