DeMarcus Cousins kontynuuje przygodę z Clippers

1

Los Angeles Clippers w oficjalnym komunikacie poinformowali o podpisaniu drugiego 10-dniowego kontraktu z DeMarcusem Cousinsem:

Kontrakt obejmie zatem pięć kolejnych spotkań drużyny z Miasta Aniołów, w tym dzisiejsze, niezwykle ważne przeciwko Philadelphia 76ers.

Po drugiej dziesięciodniówce Clippers będą musieli zadecydować, czy zatrzymać Boogiego na regularnym kontrakcie do końca sezonu. Na razie 30-letni weteran po przejściach wystąpił dla drużyny w trzech meczach, w których grał marginalne minuty z końca ławki, ale podobnie jak przy okazji przygody z Houston Rockets pojawiają się głosy, że Cousins ma niezwykle pozytywny wpływ na morale i chemię w szatni, dlatego następna umowa pod koniec kwietnia nie powinna być dla nikogo zaskoczeniem. Kilka lat temu człowiek piszący ostatnie zdanie nigdy nie pomyślałby, że w historii Boogiego sprawy przybiorą tak nieoczekiwany obrót.

42

KOMENTARZE

  1. To strasznie smutne, bardzo kibicowałem jego „odrodzeniu” w Houston. Cały czas mam wrażenie, że podobnie jak z Melo, w jakimś zespole mógłby pełnić dużo większą rolę.

    Lubię to: 5