Mike Conley został All-Starem, zastąpi Devina Bookera

7

Mike Conley wreszcie się doczekał i zagra w All-Star Game.

Przy okazji wyboru rezerwowych Conley nie ukrywał, że bardzo liczył na nominację, ale został pominięty przez trenerów, a decyzją Komisarza kontuzjowanego Anthony’ego Davisa zastąpił Devin Booker. Teraz jednak okazało się, że Booker również jest kontuzjowany. Znowu więc zwolniło się miejsce w puli zawodników z Zachodu i Mike w końcu dostał swoją szansę. W wieku 33 lat, w 14-tym sezonie w NBA zadebiutuje w Meczu Gwiazd. Najlepsi w lidze Utah Jazz będą mieli trzeciego reprezentanta.

Booker nie jest w stanie wystąpić w Atlancie z powodu kontuzji lewego kolana. Urazu doznał w pierwszej kwarcie czwartkowego meczu z Golden State Warriors, ale pozostał w grze i spędził na parkiecie 30 minut, rzucając 16 punktów. Book został wybrany do Team Durant i miał też wziąć udział w konkursie rzutów za trzy, gdzie również zastąpi go Conley.

Mike w tym sezonie zalicza średnio 16.1 punktów i 5.7 asyst, a jego skuteczność zza łuku wynosi 42.2%.

78

KOMENTARZE

  1. Jak B. Simmons powiedział, Conley mógł zostać zapamiętany, jako jeden z najlepszych graczy, którzy nigdy nie zagrali w all star i jeszcze za piętnaście lat ludzie poruszaliby jego temat w podcastach. Teraz będzie tylko jednym z wielu. Legacy poszło się j… ć

    Lubię to: 31