CJ McCollum na radarze New York Knicks

7

New York Knicks po pierwszych trzydziestu meczach sezonu regularnego zaskakująco znajdują się na siódmym miejscu w tabeli Konferencji Wschodniej, a do czwartych Boston Celtics tracą jedynie 1.5 spotkania. Taki wynik skłania nowojorczyków do dalszego szukania wzmocnień, które mogłyby realnie zwiększyć ich szanse na występ w tegorocznych playoffach.

Według najnowszych informacji przekazanych przez Stefana Bondy’ego z New York Daily News, ekipa Knicks ma w tym momencie na radarze CJ McColluma z Portland Trail Blazers. W managemencie Knicks pojawił się pomysł połączenia sprawdzonego weterana w postaci McColluma i rozgrywającego najlepszy sezon w karierze Juliusa Randle’a.

Do tej pory nie było jednak ze strony Blazers żadnych przecieków na temat tego, że McCollum mógłby być dostępny w wymianie. Nawet pomimo tego, że od 17 stycznia pozostaje poza grą z powodu kontuzji stopy, ekipa z Oregonu jest zadowolona z występów 29-latka w tym sezonie i ciężko przewidywać, że jakakolwiek paczka złożona z zawodników Knicks mogłaby przekonać Blazers do wytransferowania swojego gwiazdora.

91

KOMENTARZE

    • Z jakiej paki miałby to być win dla Portland? Barrett wygląda na bust patrząc jak wysoko był wybrany, więc nie dość, że teraz nie jest lepszy od McColluma to nie ma perspektyw by był w przyszłości kimś lepszym w lidze niż on. Na dodatek mając Lillarda w prime, Portland będzię dążyć do wzmocnień tu i teraz a nie “może kiedyś”.

      Lubię to: 4
  1. No nie mają w mekce pakietu za CJa, nawet M. Robinson, Barrett i 2-3 pierwsze rundy nie robią roboty. Musiałby być włączony trzeci zespół, ale na ten moment nie mam pomysłu. Prędzej po sezonie, zależnie od tego kto rozczaruje i otworzy skład do wymian.

    Lubię to: 0