Dniówka: Start wolnej agentury. Lakers znowu wygrywają. Co robią Pistons? Gallinari ma sens w Hawks?

8
fot. Brian Rothmuller / Newspix.pl

Pierwszy dzień wolnej agentury za nami. Początek był zaskakująco cichy, ale z kolejnymi godzinami rynek transakcyjny się rozkręcił i sporo się wydarzyło. Mieliśmy dużo nowych kontraktów, jeszcze więcej wydanych pieniędzy, kilka zaskakujących ruchów, kilka wymian, a do tego wszystkiego wymieszał się jeszcze John Wall, który chciałby uwolnić Washington Wizards od swojej fatalnej umowy.

Giannis Antetokounmpo od kilku godzin może już podpisać super-maxa, ale jeszcze tego nie zrobił i nadal nie wiemy, jakie ma plany. Nowego kontraktu nie podpisał też jeszcze Anthony Davis, ale nie ma wątpliwości, że zostaje w Los Angeles. Zastanawia się tylko nad długością umowy i nie zamierza spieszyć się z decyzją.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułJaMychal Green podpisze kontrakt z Denver Nuggets
Następny artykułValentine zostaje w Chicago

8 KOMENTARZE

 1. Czy tylko ja mam wrażenie że znakomita większość tych kontraktow jest przepłacona i już za rok większość klubów tak ochoczo wywalających pieniądze będzie tego żałować? Druga moja myśl to co mają w głowach i jak bardzo oderwane jest to rzeczywistości: John Wall, Russel Westrbrook i trochę mniej Harden? Czy Wall naprawdę myśli że jest wart 40mln za sezon i ktoś będzie go chciał? Idea supermaxow się nie sprawdza, kluby zostają ze sfoszonymi gwiazdami, których kontraktow nikt nie chce, czasem zakopane na lata:(

  Lubię to: 27
 2. co do Hooda w Portland. Jasne że jest ryzyko, ale za kasę którą Blazers mogli wydać nie znaleźliby na rynku goscia o podobnym potencjale. Drugi rok jako opcja drużyny to dobre zabezpieczenie.

  Lubię to: 7
 3. Rzeczywiście wielkie WTF w Detroit. Czy tak to wyglądało?
  „Hej, Denver chcę wyrównać, ale Grant chcę jednak do nas. Bierzemy!”
  „Eeee, ale wzięliśmy już wagon centrów. Nie ma kasy.”
  „Podpisuj! Coś się wymyśli!”
  =
  1. Stracony talent
  2. Zdublowane pozycję
  3. Martwe pieniądze na lata
  und viel mehr. I tylko Rose`a szkoda.

  Lubię to: 8