Między Rondem a Palmą (922): Podsumowuje Draft 2020

23
fot. Oskar Pilch po przeróbce

Dziś w Palmie rozmawiamy o kontuzji Klay’a Thompsona, długo o wczorajszym Drafcie Live-nie-Live i jego najciekawszych momentach. Sprawdzamy o co tyle płaczu, co to za moda na białe żony i który facet nieprawdopodobnie grał na pianinie.

Login Required
 

44

KOMENTARZE

 1. Problemy z biodrami u owczarków niemieckich to w dużej mierze wina hodowli i kanonów urody. W ciągu 100 lat mocno obniżono sylwetkę i zwiększono masę, co przy typowych problemach ze stawami u dużych psów tylko zwiększyło częstotliwość występowania tych schorzeń.
  Także dla dobra tych pięknych i mądrych psów nie kupujcie szczeniaków od rodziców z niską pupą.
  Dla ciekawskich:
  https://dogbehaviorscience.wordpress.com/2012/09/29/100-years-of-breed-improvement/
  Bull Terrier :-(((

  Lubię to: 17
 2. Dokładnie, Tony Parker jest właścicielem i prezydentem ASVEL Villeurbanne. Ja pamiętam tą drużynę z pojedynków w Eurolidze ze Śląskiem Wrocław. Szczególnie legendarne masowania pod koszem Alexandra Kula z Robertem Gulyaszem!

  Lubię to: 9
 3. Co do ostatniego tejku. Nikt przy zdrowych zmysłach nie wypomina wspierania instytucji kultury (teatrów, filharmonii itd.), które naprawdę muszą walczyć o przetrwanie.

  Tym niemniej kwoty dotacji dla niektórych “pojedynczych artystów”, np. 0.5M dla Bayer Full czy 2M dla braci Golec, trochę jednak uwierają.

  Problemem nie jest sam fakt wsparcia, a rozdział środków – gdzie jeden nie aż tak znany raper może dostać tyle co cała Opera (nie mam z tym problemów, jeżeli “na wolnym rynku” oba podmioty wypracują taki sam zysk – ale tutaj rozdawane są publiczne pieniądze i mityczny “algorytm” powinien trochę różnicować skalę działalności, koszty stałe i jej “misyjność”).

  Lubię to: 5