Flesz: Boy Wonder z dobrej dzielnicy

5
fot. courier-journal.com

Rodzice Tylera Herro pytani są często „A dlaczego taki duży?!”. – Listonosz – śmieje się ojciec Tylera, Christopher. – To był wyjątkowy listonosz.

Faktycznie, jego rodzice mają głowy w innej części atmosfery, ale już dwaj młodsi bracia Tylera także wyglądają jakby mieli jeszcze wyrosnąć. Syn asystentki stomatologa i gościa od wykończeniówki-latem-a-odśnieżania-ulic-zimą swoją karierę zawdzięcza zwycięstwu w loterii genetycznej, natomiast już te przyziemne ścieżki kariery zaczęły się od obsesji jego matki, Jennifer.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDniówka: Przed Game 4. Jeszcze nie wszystko przesądzone?
Następny artykułWake-Up: LeBron idzie po MVP Finałów w pewnym 3-1 dla Lakers

5 KOMENTARZE

  1. Najlepsze flesze w tym sezonie to te o debiutantach. Trochę brakuje tej pasji w pisaniu o samej koszykówce, ale na to chyba musimy poczekać na serię GSW-LAL w przyszłym sezonie (albo aż Ben Simmons nauczy się rzucać za 3).

    Lubię to: 9