Goran Dragić bez daty powrotu, zmiana statusu Adebayo

1

Pomimo fantastycznego spotkania numer trzy rozegranego przez Jimmy’ego Butlera i spółkę, powrót Gorana Dragića i Bama Adebayo będzie kluczowy, jeżeli Miami Heat chcą zagrozić Los Angeles Lakers w tegorocznych Finałach. Doniesienia w sprawie Słoweńca oczywiście nie napawają optymizmem, jednak do tego mogliśmy się już w ostatnich dniach przygotować. Dragić nie ma oficjalnej daty powrotu na parkiet i możliwe, że w ogóle nie zobaczymy go już w meczach przeciwko Jeziorowcom.

Inaczej sprawa ma się z Bamem Adebayo, ponieważ według najnowszych doniesień jego status medyczny na mecz numer cztery został podniesiony z “doubtful” na “questionable”, co oznacza, że istnieje możliwość zobaczenia go w akcji podczas jutrzejszego spotkania:

Sam zainteresowany przekonywał, że będzie chciał wrócić do gry najszybciej jak się da, ale we wtorek wszystko będzie zależało od decyzji klubowych lekarzy:

Jeżeli tylko powiedzą, że mogę grać, to jestem gotowy. Rozumiem wagę ich decyzji, nie chcą przecież, żeby kontuzja barku została ze mną na dłużej.

87

KOMENTARZE