Victor Oladipo będzie chciał opuścić Pacers w tym roku

8

Victor Oladipo będzie w tegorocznym offseason szukał okazji do wydostania się z Indianapolis – tak wynika z informacji przekazanych przez Jareda Weissa z The Athletic.

Weiss to beatwriter Boston Celtics, ale jego doniesienia potwierdzają również źródła z otoczenia Pacers. Podobno również Myles Turner znajduje się “na tej samej łodzi” co Oladipo:

Dziennikarz z Bostonu jako możliwy kierunek wymiany Oladipo wskazuje oczywiście Celtics, a w przeciwnym kierunku mógłby powędrować urodzony w Indianapolis Gordon Hayward – sam zawodnik wielokrotnie przyznawał, że jest bardzo związany z miastem.

Oladipo wkracza w ostatni rok swojego kontraktu z Pacers i już kilka miesięcy temu mówiło się o tym, że być może będzie chciał spróbować swoich sił w innym miejscu. Na razie lider drużyny nie zażądał oczywiście wymiany i póki co wszelkie doniesienia w jego sprawie należy przyjmować z rezerwą, ale należy jednocześnie pamiętać, że już wiosną tego roku dużo mówiło się o tym, że kilka drużyn uważnie monitoruje sytuację Dipo – wtedy jednak najczęściej wspominano Miami Heat i łączono z Oladipo w kontekście jego wolnej agentury w 2021 roku.

84

KOMENTARZE

  1. Mówiło się już o tym jak nie chciał przyjechać do bańki. Że niby pojawił się tylko po to żeby pokazać na rynku, że może grać i ciągle ma dużą wartość, bo właśnie chce z Indiany jak najszybciej sobie iść.

    Lubię to: 7
    • Może być problem w tym, że kontrakt Haywarda kończy się za rok, a Turner ma jeszcze chyba 3 lata, więc pewnie Pacers woleliby wyciągnąć coś bardziej perspektywicznego. Chyba, żeby Hayward zrezygnował z opcji gracza i w ramach sign&trade podpisał niższy kontrakt na 3-4 lata?

      Lubię to: 2