Podcast Sitarz Kwiatkowski #002

12
fot. twitter.com/HoustonRockets

Dziękujemy za słuchanie i za support po pierwszym odcinku, i od razu przepraszamy Jarretta Culvera i za ślimak, który wyszedł nam dzisiaj. Czas po prostu popłynął szybko. Mamy zamiar kondensować nasze rozmowy do 45 minut – dziś nam nie wyszło. Z drugiej strony to też chyba znaczy, że staliśmy się oficjalnie podcastem.

Rozmawiamy o rzutach wolnych i o flow meczów NBA, o artykule Piotra o Luce Doncicu i o superextragigahipersmallballu Houston Rockets. To nasze główne tematy, ale jesteśmy też w Xinjiangu, w gabinecie Marka Cubana, Portland, Los Angeles i tam gdzie dziś najgoręcej.

[wpdm_file id=914] 

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: Buzzer-beater Bookera z Clippers! Nets pokonali Bucks
Następny artykułDniówka: Coraz trudniejsza droga Grizzlies do playoffów, są 0-3 i stracili Jacksona

12 KOMENTARZE

  1. @PKS
    Pierwszy pod BARDZO fajny.

    Od razu maly feedback: olbrzymia prosba, zebyscie dawali krotka definicje plus najlepiej jakis przyklad, gdy mowicie o jakims zaawansowanym terminie(eFG, Hedge etc itp)

    Lubię to: 28