Wake-Up: Isaac zerwał ACL, Nets odprawili Wizards, Houston gra do końca i wygrywa

10

Crunchtime’y w dwóch najciekawszych meczach niedzieli, kluczowa wygrana Brooklynu z Waszyngtonem, drugie zwycięstwa Gregga Popovicha, Phoenix Suns i Steve’a Clifforda, lecz niestety też i obawa tego ostatniego, że Jonathan Isaac zerwał więzadło ACL. UPDATE: zerwał.

Houston Rockets igrają sobie z prawdopodobieństwem i po raz drugi w Orlando wrócili w crunchtime z nieżywych.

Do gier:

Washington Wizards – Brooklyn Nets 110:118 (54-54) T.Bryant 30/13z – C.LeVert 34
Portland Trail Blazers – Boston Celtics 124:128 (48-67) D.Lillard 30/16a – J.Tatum 34/8a
San Antonio Spurs – Memphis Grizzlies 108:106 (59-54) D.Murray 21/10z – J.Morant 25/9/9
Sacramento Kings – Orlando Magic 116:132 (54-78) H.Giles 23/8z – T.Ross 25
Milwaukee Bucks – Houston Rockets 116:120 (54-62) G.Antetokounmpo 36/18/8 – R.Westbrook 31/8a
Dallas Mavericks – Phoenix Suns 115:117 (73-60) L.Doncić 40/11a – D.Booker 30

1) Washington Wizards musieli pokonać Brooklyn Nets, ale w tym zaskakująco ciekawym wieczornym meczu w niedzielę zabrakło im closera w porażce 110:118. Nets oddali w ostatnich pięciu minutach piłkę Carisowi LeVertowi – 34 PKT – nikt nie kwapił się natomiast by zabrać ją w osłabionych Wizards, pomimo tego, że przez 30 pierwszych minut Thomas Bryant – 30 PKT, 13 ZB, 3 AST, 2 BLK – był gorący jak nikt dawno.