Dennis Schröder z Thunder opuścił kampus w Orlando

0

Dennis Schröder opuścił kampus NBA na Florydzie i w najbliższych spotkaniach nie pomoże swojej drużynie w walce o najwyższe miejsce w playoffach. Jego wyjazd z bańki nie jest dla nikogo zaskoczeniem, ponieważ guard już kilka tygodni temu przekonywał, że na początku sierpnia będzie chciał wspierać swoją żonę przy porodzie – para oczekuje drugiego dziecka. Informacje na temat jednego z faworytów do zdobycia nagrody Sixth Man of The Year zostały przekazane przez trenera Oklahoma City Thunder Billy’ego Donovana:

Wszystko było w pełni planowane, dlatego nie ma powodów do obaw o Dennisa. Więcej informacji na temat jego ewentualnego powrotu będziemy mogli uzyskać jednak dopiero w najbliższych dniach.

Zawodnicy opuszczający kampus muszą liczyć się z minimum czterodniową kwarantanną po powrocie, ale dużo w tym wypadu zależy również od czasu, jaki spędzi on z rodziną. Przyjmując nawet tą najbardziej optymistyczną wersję, Thunder będą musieli radzić sobie bez swojego najlepszego zawodnika ławki rezerwowych w spotkaniach z Lakers w środę i Grizzlies w piątek.

25