Między Rondem a Palmą (876): Tu nie ma kwiatów

24
fot. Oskar Pilch

Dziś w Palmie rozmawiamy o najładniejszych dziewczynach z Draftu WNBA 2020 oraz o spożyciu alkoholu i pielęgnacji kwiatów. Sprawdzamy jak radzicie sobie w naszej Grze Draftowej, nasze fetysze i jak gorąca jest Kicia Laksa.

[wpdm_file id=896] 

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDniówka: Szkoła NBA, czyli nowy program dla największych talentów szkół średnich
Następny artykułGra Draftowa: PG i Klay jako Splash Brothers 2.0

24 KOMENTARZE

 1. Panowie, mam wrażenie że rozmawialiście dzisiaj o pół tonu ciszej niż zwykle. Przypadek? :D

  Z tych pań, które wymieniliście (tak, sprawdziłem je) Kaila Charles zdecydowanie numer 1.

  Lubię to: 2
 2. wow, nazwijcie mnie snowflakem, ale – żałosny seksizm i transfobia. Ale jak ubierzemy wszystko w śmieszki to przecież nikt nam nic nie zrobi! Abonamentu już nie przedłużam od kilku tygodni, pora na anulowanie subskrypcji podcastu. papa!

  Lubię to: 4
   • „Powygłupiać” kosztem mniejszości seksualnych i tożsamościowych, które i tak już mają przejebane w Polsce? I powielanie schematu, że kobieta to ma też wyglądać porządnie przecież. No nie wiem, specyficzne i mało empatyczne poczucie humoru IMO. Autorzy niejednokrotnie określali swoje poglądy jako, generalnie rzecz ujmując, „progresywne”, jednak wydaje mi się że to jak się wypowiada o drugim człowieku to też świadczy o czyimś podejściu. Śmiejmy się, śmiech jest potrzebny w dzisiejszych czasach, ale może z rzeczy które takie są, a nie z innych osób, które nic złego nie zrobiły.

    Lubię to: 3
 3. Obecnie nie mam kwiatów .
  Ale jak miałem swoje kaktusy to : mówiłem do nich , muzykę puszczałem i 2 -3 razy w tygodniu podlewałem.
  Kwitł regularnie raz na 6 miesięcy.
  Wcześniej – bez tego zakwitł raz przez 20 lat.

  Lubię to: 1
 4. Jedna z lepszych Palm. Brawo Panowie! Tylko Betony bez dystansu się oburzają. Trochę luzu! Na spacerze z psem nie mogłem się powstrzymać od śmiechu. Palma, chwila świeżości w tym zasmrodzonym kraju.

  Lubię to: 0