Nets będą szukać trzeciej gwiazdy do gry u boku Duranta i Irvinga

3

Nie wiadomo kiedy w tym roku rozpocznie się offseason, ale na pewno wiadomo, że Brooklyn Nets będą mieli w tym czasie kilka ważnych decyzji do podjęcia. Jedną z nich będą poszukiwania nowego trenera – Kenny Atkinson pożegnał się z ekipą Siatek na kilka dni przed wybuchem epidemii koronawiursa. Brian Windhorst z plotek przekazywanych wśród ligowych kuluarów dowiedział się, że dwaj liderzy drużyny, czyli Kevin Durant i Kyrie Irving chcieliby, aby u sterów stanął doświadczony i spełniony trener z „dużym” nazwiskiem:

Drugim poważnym zadaniem będzie natomiast dla nowojorczyków uzupełnienie składu wokół swoich gwiazd. Tutaj z kolei pojawiają się ciekawe doniesienia, według których Nets wcale nie zamierzają skupiać się na pozyskaniu role-playerów. Windhorst jest zdania, że GM Sean Marks będzie chciał wykonać każdy możliwy ruch, który zagwarantuje mu zdobycie trzeciej gwiazdy, mogącej wkomponować się do gry u boku dwóch liderów:

Myślę, że w wyraźny sposób dali do zrozumienia, że są w stanie przekazać swoich młodych, utalentowanych graczy w zamian za trzecią gwiazdę.

Windhorst mówiąc o utalentowanych graczach Nets wymienia oczywiście: Carisa LeVerta, Jarretta Allena i Spencera Dinwiddiego. Jeżeli zaś chodzi o nazwiska „trzeciej gwiazdy” to najczęściej mówi się tutaj o pozyskaniu Bradleya Beala z Wizards lub Jrue Holidaya z Pelicans.

86
Poprzedni artykułKajzerek: Niezwykła Maya
Następny artykułNBA szykuje turniej w „NBA 2K” z udziałem zawodników

3 KOMENTARZE

  1. Jeżeli Wizards udałoby się gdzies opchnać Walla, to na ich miejscu od razu wchodziłbym w wymianę Beal/LeVert, Allen i Dinwiddi. Choć patrzą realnie na kontrakty, bez DAJ ta wymiana jest mało prawdopodobna do sklejenia. Walla popchnąłbym do 76-ers za Richardsona i Ala lub do SAS za DeRozana

    Lubię to: 5