Sixers mogą rozważyć rozstanie z Alem Horfordem

2

Ten sezon dla Sixers nie jest taki, jakim przewidywano go jeszcze kilka miesięcy temu. Bilans 37-23 i piąte miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej nie jest czymś, do czego predestynowano ekipę z Filadelfii przed rozpoczęciem rozgrywek. Duża w tym zasługa nie tylko niedopasowania Bena Simmonsa i Joela Embiida, ale również nawiedzających zespół kontuzji.

Ale Sixers podobno narzekają nie tylko na urazy zawodników, ale również na ich ogólną dyspozycję w skali całego sezonu. Jednym z takich graczy jest Al Horford, który latem ubiegłego roku podpisał z zespołem czteroletni kontrakt o wartości 109 milionów dolarów. Center zalicza jeden ze swoich najgorszych sezonów w ostatnich latach i według doniesień Jeffa Zillgetta z USA Today, Sixers mogą rozważyć wymianę 33-latka w offseason, o ile będą w stanie otrzymać za niego dobrego strzelca.

Według Zillgetta Sixers nie próbowali wymienić Horforda przed lutowym trade deadline, ponieważ brakowało zespołów chętnych na przejęcie jego lukratywnego kontraktu.

51

KOMENTARZE

    • Za długi, za drogi i niedopasowany do potrzeb zespołu. Od razu po jego podpisaniu złapałem się za głowę, bo to nie mogło się udać.

      Lubię to: 8