Kyrie Irving podda się operacji i nie zagra już w tym sezonie

1

Update: Brooklyn Nets oficjalnie potwierdzili wcześniejsze doniesienia, Kyrie Irving musi poddać się operacji prawego barku, która oznacza dla niego koniec gry w tym sezonie.


Kyrie Irving rekontuzjował bark i teraz zasięga opinii lekarzy specjalistów, aby wybrać dla siebie najlepszą drogę do powrotu na parkiet. Rozgrywający w swoim pierwszym sezonie dla nowojorskich Nets zdążył rozegrać jedynie 20 spotkań i według najnowszych informacji przekazanych przez Shamsa Charanię z The Athletic, wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie nie pomoże swoim kolegom w walce o playoffy:

Shams donosi, że Irvinga najprawdopodobniej czeka interwencja chirurgiczna i w związku z tym będzie musiał odpocząć od gry przez czas nieokreślony –  o takim scenariuszu mówiło się w Nets już od kilku dni.

Nie wiadomo dokładnie jak długa przerwa czeka Irvinga, ale biorąc pod uwagę fakt, że do końca rozgrywek zostało już tylko 8 tygodni, można przypuszczać, że zawodnik który zarobi w tym sezonie ponad 31 milionów dolarów nie wybiegnie już więcej na parkiet.

55

KOMENTARZE