John Beilein i Cavaliers rozważają zakończenie współpracy

2

Najnowsze raporty Shamsa Charanii i Kelseya Russo z The Athletic wskazują na to, John Beilein nie pozostanie trenerem Cleveland Cavaliers dłużej niż do końca obecnego sezonu. Beilein ma w najbliższym czasie omówić z managementem Cavs dalsze możliwości, a Adrian Wojnarowski z ESPN posiłkując się swoimi źródłami dodaje, że wszystko powinno wyjaśnić się maksymalnie w przeciągu dwóch kolejnych dni.

Przed kilkunastoma godzinami dowiedzieliśmy się, że do ustąpienia Beileina z funkcji trenera mogło dojść jeszcze przed przerwą na All-Star Weekend, ale obu stronom nie udało się dojść w tej sprawie do porozumienia. Woj zaznacza, że nie jest całkiem wykluczone, aby Beilein już w ogóle nie poprowadził Kawalerzystów w tych rozgrywkach – wszystko zależy od tego, jak potoczą się rozmowy z Generalnym Menedżerem Kobym Altmanem:

Jeżeli Beilein ustąpi ze stanowiska w najbliższych dniach, to jego obowiązki najpewniej zostaną powierzone J.B. Bickerstaffowi, który obecnie pełni w Cleveland funkcję asystenta trenera.

39

KOMENTARZE